Filtry produktów

Prąd ładowania

A  –  A

  • 3.5A
  • 7.2A
Pojemność max

Ładowarka inteligentna NOCO Genius to profesjonalne urządzenie dedykowane do ładowania akumulatorów przeznaczonych do różnego rodzaju urządzeń i pojazdów jak samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe, a także pojazdy rolnicze, motocykle, skutery, quady, kosiarki, itd.

Urządzenie idealnie zdaje egzamin w przypadku akumulatorów kwasowo-ołowiowych, także EFB, AGM i żelowych, obsługiwane są także akumulatory Li-Ion wykonane w technologii litowo-jonowej.

325,00 

Inteligentna ładowarka, prostownik amerykańskiej firmy NOCO w wersji kompaktowej Genius® G3500 3,5A
Idealna do motocykli, skuterów, quadów, ATV. Kompaktowa i bardzo sprawna.
Ładuje do 2 razy szybciej niż inne ładowarki o takich samych parametrach.
Posiada specjalny system Firewall zapobiegający powstawaniu iskier i odwrotnej polaryzacji.
Dodatkowo wyposażona w specjalny tryb pamięci zapamiętujący ostatnie ustawienia i moment ładowania przy przypadkowym zaniku napęcia czy po przypadkowym odłączeniu od akumulatora.
W takim przypadku urządzenie potrafi od razu powrócić do pracy od odpowiedniego momentu.
Wszystkie ładowarki Noco wyposażone są system połączeń NOCO X Connect.

Obsługiwane typy akumulatorów: kwasowo-ołowiowe, żelowe, bezobsługowe, wapniowe, EFB, AGM

Niedostępny
 

485,00 

Noco G7200 12V/24V 7,2A/3.6A automatyczna ładowarka producenta NOCO.

Ładowarka jest przeznaczona do ładowania baterii kwasowo ołowiowych, bezobsługowych, Super MF, VRLA, akumulatorów specjalistycznych o pojemności 14Ah do 230Ah.

Ładowarka świetnie sprawdza się w srewisach motoryzacyjnych jak i dla indywidualnych użytkowników, którzy cenią najwyższą jakość i wygodę ładowania. Noco G7200 Genius poza zdolnością przywracania głęboko rozładowanego zaniedbanego akumulatora, sprawdzi stan jego naładowania i utrzyma w stanie pełnego naładowanym przez dowolnie długi czas nie wyrządzając mu szkody. Akumulator może być podłączony do ładowarki przez dowolnie długi czas. Proces ładowania jest sterowany przez procesor VosFX .
Regularne ładowanie minimalizuje uszkodzenia powodowane przez zasiarczenie akumulatora, zwłaszcza w zimie, gdy akumulator nie jest w użyciu.

Niedostępny