Banner

Banner

Banner jako wiodący, europejski producent markowych akumulatorów, produkuje i sprzedaje akumulatory rozruchowe i przemysłowe najwyższej jakości.

Przedsiębiorstwo Banner Batterien to niezależna, austriacka firma rodzinna o międzynarodowym zasięgu, którą już w trzecim pokoleniu prowadzi Andreas i Thomas Bawart (z prawej). Banner posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji i dystrybucji akumulatorów rozruchowych, przemysłowych, oprzyrządowania do akumulatorów oraz ciężarków wyważających do kół.

Zakład produkcyjny Banner w Linz-Leonding zaliczany jest do najnowocześniejszych i najbardziej przyjaznych środowisku fabryk akumulatorów w Europie. Banner dostarcza akumulatory do znaczących producentów pojazdów jak BMW, VW, Audi, Porsche, Mercedes, Rolls-Royce, Seat, Aston Martin, Suzuki, Volvo, Kässbohrer, Liebherr i wielu innych.

Od  80 lat  znak bawołu jest symbolem akumulatorów wyprodukowanych według najwyższych standardów jakościowych. Firma zatrudnia 800 pracowników, którzy wspólnie pracują na zrównoważony sukces przedsiębiorstwa.