akumulatorybaterie.pl – Sklep i Hurtownia akumulatorów z siedzibą w Lublinie

Posiadamy w ofercie akumulatory rozruchowe do wszystkich typów pojazdów silnikowych: Samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i motocykli.

Maszyn budowlanych m.in. koparek, spycharek, oraz ciągników i maszyn rolniczych.
Akumulatory do kosiarek oraz samojezdnych maszyn ogrodniczych z silnikiem spalinowym, gdzie akumulator odpowiada za jego rozruch.

Baterie trakcyjne do wózków widłowych, wózków golfowych, maszyn czyszczących.

W naszej bogatej ofercie magazynów energii elektrycznej posiadamy również akumulatory ołowiowo-kwasowe VRLA (Valve Regulated Lead Acid) i SLA (Sealed Lead Acid) wykonane w technologii AGM i żelowej do pracy buforowej lub cyklicznej.

Baterie VRLA i SLA mają zastosowanie w urządzeniach i systemach zasilania awaryjnego, czyli wszędzie tam gdzie przerwa w dostawie prądu może spowodować straty materialne, a nawet zagrożenie życia ludzkiego.
 

Akumulatory żelowe (GEL) i AGM stosuje się również do wózków inwalidzkich, samochodów zabawek i motocykli elektrycznych dla dzieci, oraz na jachtach, łodziach i kamperach.

Duży wybór prostowników, ładowarek, boosterów i akcesoriów sprawia, że jesteśmy w stanie przedstawić kompleksową ofertę.

Stawiając na wysoką jakość, oferujemy sprawdzone produkty renomowanych światowych marek m.in. Autopart, Banner, CTEK, Exide, Moll, MW Power, NOCO, Optima, SSB, Stef-Pol, Trojan, Varta, Volt, Yuasa, ZAP.


Zapraszamy odbiorców hurtowych i detalicznych do naszego punktu sprzedaży w Lublinie, gdzie świadczymy dodatkowe usługi w zakresie:

- testu akumulatora i układu rozruchowego
- doboru akumulatora
- wymiany akumulatora


Poznaj nowy standard obsługi klienta w sprzedaży i serwisie baterii i akumulatorów w Lublinie.